biz ESKİŞEHİRLİYİZ farkımız bu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EtKiLeYiCi nİcKlEr...

EtKiLeYiCi nİcKlEr... Empty EtKiLeYiCi nİcKlEr...

Mesaj  ZeYnEp Cuma Nis. 11, 2008 9:47 pm

Tèdavisi mümKün qörüLmèyèn $izoFrèn biR aşktı bizimKisi..
hanqi doktora qittiySèk ayrıLık yazdı rèçètèmiSè vè èkLèdi hèRqün düzènLi oLarak öLünècèK...buqündè öLdüm yaRını ipLè çèkioRum:\\

$heytanın teqk suçuu meleqe tecavüzz etmesiymiş$$ !

coca colayım hayatın tadıyım.roccoyum choq $ekerim.albeniyim ßahanem cook.çikolatalı qofretim arkadaŞlar beni sewmeyen warmı..?

ŞerefsizLerin şerefsizce yaşadığı bu dünyada şerefsizce yaşıosun!... adiLiğine boncuk takta nazar değmesin!!!..

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

ögrencimisin?dersler aqirmi gelio?"bitsin bu cile"yaz 3675 e qِnder.Nah bكiter melodisi cebine gelSin..

£ski Foto ' Lar qißysin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn....!

Cafe crown gibi içimi ısıttın,lipton ice gibi sogutma sakın,hayatın tadı coca cola falan deil sensin..Bi biskrem versem benm için GüLerMiSiN

SuRaTıN İgReNç sÖyLe kİMLerden yÜz BuLdUn!!

KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas..

beN Ne fünYeSi çekiLmiŞ eL bombasıyıM ne de diNamiT BeN yeRin aLtıNa qisLenmiŞ maYıNım üsTüme baSaNııı PATLATIRIMM..

ßeny çekemeyenLer ''anten'' taKtırSıN Very Happy

Hiç kimsé béni hayatından tamamén siLéméz...İzim kaLır ya yüréqinde ya da bédénindé...yüréqin yoksa rahat oL..İzim bédénindé!!!..

seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you ...

CiDDiysen vaRım ...! DeqiLSeN SörF YapaR...! AqLaTiRiM...!

ÖnémLi déğiL kâç kéz yéniLdiğin; önémLi oLân, kâç yéniLgidén sonrâ yénidén doğruLâßiLdiğin..

! Yaşarqen -di' Li geçmiş...Daha sonra -mi$Li... We her saniye daha çoq -miş...

ßana Hawa AtıCan Die K3ndini Kasma Damarındaki kanın ßiLe ßana HasTa!!! Cool

Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ

kimse ßirşeyLer iMaa etmesin .. Kininiz varsa suratıma Kusun .. kusamıosanız SuSun..

YaLan askından kurtulduquma sevinmek varken baq ben hala aqlıyorum...

Bir yanım bir daha hiç kimse onun kadar sevilmeyecek derken;
bir yanım sakin,sessiz...

Daha Kac Vakte erteliceksin 'Seni Seviyorum'demelerini...

¤ ๑๑◄ No A$k No DırDır OnLine MaqaRa OnLine GırGır ๑๑¤.

Papa öLdü hRistiyan 0ldunuz
hRant Dink öLdü éérmêni 0Ldunuz
Duâ édin dé büLéent éRs0y öLmésin

SâçmâLıyorsâm êgêr bunu kâydêtmêLisin...!Bir nikotin ruh buLduysân hêmên kâybêtmêLisin..!
ZeYnEp
ZeYnEp