biz ESKİŞEHİRLİYİZ farkımız bu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MsN nİcKlEri...(2)

MsN nİcKlEri...(2) Empty MsN nİcKlEri...(2)

Mesaj  ZeYnEp Cuma Nis. 11, 2008 9:39 pm

DüN NeLEr SöYLerD!n BaK BuGÜn CaYDıN BöYLe m! YapaRDıN SeVM!ş OlsaYdıN SaNa BeN TaPArDım BeN!M OlsAyDıN!..(:

Sevİyorum Diyen Diller Yalanmis Unuturum Dİyerek UnutulmuyormuŞ O GÜzel İsmİnİn Yerİne İhanet Ve Allahsiz Yaziyor GÜlÜm Allahsiz....

benle uraşma kapak olursun fazla SuSKUN kalma kudurursun fazla kendını bişey sanma yoksa (YALAN OLURSUN)....

c!dd!y€ Alırım,Ama kap!lmam,dalga gecer!m,Ama kırmam,huzur ver!r!m,Ama SÖZ vermem,sah!p olurum Ama A!T OLMAM:!!

AsLa KaYbEtDiKlErİm oLmAdI VaZ GeÇtİk LeRiM OLdU(( WAZ GEÇMEYİ BİLMESSEN ASLA WAZ GECİLMEZ OLAMASSIN ))

KİRPİ GİBİYİZ ARKADAŞ HEM SEVİLMEK İSTİYORUZ HEMDE SEVENE BATIYORUZ!!

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Sokakta Geziyor Bir Delikanli Esrar Cekiyor Gozleri Kanli Oyle Bir Sevdigi Varki Allahina Kadar Sevdali

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!

Dar sokaklarda sevdama yürürken önümü kesenin kafasını keserim..

Yalandi Yalandi HerŞeyİn Senİ Sonzu Denk AffetmİyeceĞİm..

Dünyada herşeyim, ahirette cennetimsin bebeğim...

benim silahım kalbimde şarşörü takılı bekliyor, sevgime yalan söyleyene şeytan cıkarda sık diyor

Deli Sormuş DeLiye Hiç Sevdiğin Oldumu Diye DeLi GüLmüş DeLiye Ben Niye DeLirdim Diye...!

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim, bende Qiyarim sevqime, yanarim ölürüm, belli etmem Qendime bile , aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim, yalnizliqa yenilmem Qendimi, artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

*ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı....∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк, Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz, αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û•M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M

KaLBin ßir Yırtmaç GiBidir...Sonuna Kadar Açık !!!

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı. Onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüregimden o zaman .

yÜrEğiMe bİr beDeN büYük gELen umutLarı üzErimDEn çıkARIp gidiyoRum

TaKIL BaNa HaYAtınN ReNkLENSİN ÇoOoKtA TakILMa GÖkKuŞaĞInA DöÖNERSİN

eLime şişe aLnca geLiR Dost biLdikLeRm..Şişe dibine WuRunca gdeR geçmişini ***tikLeRm !

''' €sK!d€n N!ck Mi WaRdı.........k!m NicK kAyBetMişKi B!z ßuLaLıM.... '''

Séndén Adam OLmas Ama Sénsis Dé OLmas..[ÜnLém]

HaLa AnLamadın. 40 Kırk Ekmék Yésén Dé Kâr Etmés. Hamurunda Yok DéLykanLıLık..!

qöslerimi açsam da sn çıksan karsıma qéL bni azat éTT kayBoLdumM KaRanLıkTa...BéN bisi unudmam gitmek yakısmas bana...

Chok ßıktıysan Hayattan ßir mézara qit ÖLüLér ii ßiLir Yashamak qüséLdir..=]

İnsan Gibi Sevdik G*t Gibi kaLdık Keşké G*t Gibi Sevip İnsan Gibi Kalsydık

her sözümüz dudakLarda qüLü$ oLdu.. dönme ihtimaLi yoq artıq, o qüLü$Lér dü$ oLduu!!!

yaş 15,5 kafa biraZ uçuq ben yemem sucuq géL sni öpéyim muck xD

öyLé yüréktéN séviorsaN aklı başndaN atacksN kmi yannda arıosaN öNcé içndé ßuLacksıN

ßN imkaNsız aşkLar içiN yaratLmşım kié qiT şimdi imkaNszz oL öLé qéL xD

ŠίŁ ҚıŹıM ŠίŁ GǿŹųήĐέҚί ǿ ҚάЯάήŁıҚ έŠέRί GέŻĐίGίή ZųPpέŁέЯĐέή Қάт ҚάT ųŠŢųήĐųЯ Šų ҚάЯŜłήĐάҚί ŠέЯŠέRί !!!

šєηιη ηє σℓ∂υgυη вєηιм ι¢ιη нιι¢ Öηємℓι ∂єιℓ šσηυ¢тα gσzℓєяιмιη вαктιgι кα∂αяšιη.вєη σ gσzℓєяι šєη∂єη ¢єктιgιм αη вσš вι αηι σℓαяαк кαℓιяšιη
ZeYnEp
ZeYnEp

- Similar topics